Warunki rekrutacji

Proces rekrutacji w spółkach Grupy Kalter odbywa się zgodnie z poniższym schematem:

 

Pierwszy etap

Kandydat po zapoznaniu się z ofertą zgłasza swój akces poprzez wysyłanie  CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kadry@kalter.pl lub rejestruje się w  bazie kandydatów za pomocą formularza aplikacyjnego.

 

Drugi etap 

To analiza i selekcja aplikacji. Wybór kandydatów z którymi się kontaktujemy.

 

Trzeci etap

Czyli telefoniczny kontakt ze wskazaną grupą kandydatów. Wybrane osoby zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne

 

Czwarty etap 

Pierwsze spotkanie z kandydatem. Ten etap ma na celu dokładne poznanie dotychczasowego doświadczenia zawodowego kandydata, jego osiągnięć i planów na przyszłość. Jest to również moment, kiedy badane są cechy osobowości kandydata. W trakcie spotkania mogą być wykorzystywane testy wiedzy. Pamiętaj, że rozmowa kwalifikacyjna jest również dla Ciebie okazją do poznania lepiej naszej organizacji.

 

Piąty etap

W szczególnych przypadkach (trudne do obsadzenia stanowisko lub wielu dobrych kandydatów) ponowna rozmowa kwalifikacyjna to ostatnia i zarazem decydująca faza procesu rekrutacji. Na tym etapie bowiem zapada decyzja o wyłonieniu Ciebie lub innej osoby spośród wybranych w drodze wcześniejszej selekcji kandydatów.

Etap szósty

Czyli Witamy w zespole KALTERa!!!!

Dbamy o to, by każdy, kto poświęcił swój czas na spotkanie w firmie KALTER Sp. z o.o. dostał od nas informację zwrotną, bez względu na rezultat rekrutacji. W przypadku gdy mimo złożonej aplikacji nie ma reakcji z firmy tzn., że aplikacja nie przeszła pozytywnie drugiego etapu rekrutacji i przesłane dokumenty aplikacyjne po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji zostaną usunięte z bazy danych.