sampl45a sampl45a sampl45a
Apartamenty Nad Potokiem
ul. Modzelewskiego

„Apartamenty Nad Potokiem" to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Modzelewskiego 24. W budynku przewidziano jedynie 50 lokali o powierzchniach od 39 do 89 m².

Budynek zaprojektowano z dbałością o funkcjonalność i jakość wykończenia. Przestronne balkony, loggie i tarasy z częścią ogrodową na siódmej kondygnacji pozwolą w pełni cieszyć się wysokim komfortem użytkowania apartamentów.


Aby przybliżyć mieszkańcom najpotrzebniejsze usługi w parterze budynku zaprojektowano lokale usługowe. Miejsca postojowe i komórki lokatorskie dla wygody mieszkańców przewidziano w podziemnej hali garażowej.  Pomyśleliśmy także o stylowej architekturze. Szklane balustrady balkonów, loggii i tarasów dodadzą budynkowi lekkości, zaś okładziny elewacji z kamienia naturalnego elegancji. Z najwyższych pięter rozpościerać się będzie piękny widok na panoramę miasta i zieleń Doliny Służewieckiej. Atrakcyjna architektura z dbałością o każdy detal, doskonałe materiały wykończeniowe i wykorzystane energooszczędne rozwiązania technologiczne, wsparte renomą i ogromnym doświadczeniem budowlanym Inwestora pozwolą przekazać Państwu produkt o wyjątkowej jakości, z którego chcemy być dumni, a Państwo zadowoleni.

Postęp prac na budowie
Maj 2021
Jesteśmy w trakcie przeglądów lokatorskich.
więcej

Jesteśmy w trakcie przeglądów lokatorskich, rozpoczynamy wydawanie kluczy!

Życzymy miłego użytkowania, Zespół Kalter.

Kwiecień 2021
Zakończyliśmy prace budowlane.
więcej

Zakończyliśmy prace budowlane – czekamy na kontrolę budynku przez PINB. Budynek jest sprzątany i poddawany przeglądom wewnętrznym. Przystąpiliśmy do montażu oznakowania informacyjnego wewnątrz i na zewnątrz budynku. W najbliższym czasie rozpoczynamy procedurę przeglądów technicznych i odbiorów lokali!”

Marzec 2021
Zakończyliśmy prace wykończeniowe w budynku.
więcej

Zakończyliśmy prace wykończeniowe w budynku. Zakończyliśmy ponadto wszystkie testy, próby i rozruchy  instalacyjne. Jesteśmy w fazie obowiązkowych odbiorów budynku przez służby.

Luty 2021
Zakończyliśmy prace wykończeniowe w garażu.
więcej

Zakończyliśmy prace wykończeniowe w garażu. Wykonujemy drugie malowanie części wspólnych wraz z montażem sufitów rastrowych oraz prace związane z zagospodarowaniem terenu.

 

Styczeń 2021
Kończymy prace wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne elewacyjne.
więcej

Kończymy prace wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne elewacyjne. Jesteśmy na etapie przeprowadzania prób i testów urządzeń i instalacji w budynku oraz robót zewnętrznych związanych z zagospodarowaniem terenu. Zmierzamy ku końcowi, choć pogoda nas nie rozpieszcza.

Grudzień 2020
Zakończono elewację lekko-mokrą.
więcej

Zakończono elewację lekko-mokrą. Kończą się roboty związane z okładziną kamienną oraz prace wykończeniowe wewnętrzne dot. malowania i układania gresów. Trwają montaże balustrad wewnętrznych i zewnętrznych. W toku ostateczne montaże armatury sanitarnej i osprzętu elektrycznego.

Listopad 2020
Budynek nabiera finalnego wyglądu.
więcej

Budynek nabiera finalnego wyglądu.

Trwają prace wykończeniowe wewnętrzne: szpachlowanie, malowanie i układanie gresów w częściach wspólnych. Ku końcowi zbliżają się roboty elewacyjne. Uruchomiono ogrzewanie budynku z sieci cieplnej. Montowane są grzejniki i osprzęt elektryczny w lokalach. Trwają przygotowania do prób i odbiorów końcowych instalacji i urządzeń budynku służących bezpieczeństwu pożarowemu.

 

Październik 2020
Kontynuujemy prace wykończeniowe wewnętrzne
więcej

Kontynuujemy prace wykończeniowe wewnętrzne (gresy i malowanie) oraz zewnętrzne na elewacji.

 

Wrzesień 2020
Zakończono prace murowe.
więcej

Zakończono prace murowe. W trakcie są roboty tynkarskie oraz szpachlarskie. Wykonywane są posadzki cementowe. Zakończono montaż izolacji termicznej na elewacji. Trwa montaż elewacji lekko-mokrej oraz kamiennej. Wykonywane są instalacje w branżach sanitarnych oraz elektrycznych.

Sierpień 2020
Kończą się prace murarskie na budynku.
więcej

Kończą się prace murarskie na budynku. Zamontowano wszystkie okna i w trakcie jest wykonywanie elewacji. Trwają roboty instalacyjne w branżach sanitarnych i elektrycznej. Wykonywane są warstwy dachowe i izolacje przeciwwodne. Trwają roboty tynkarskie i posadzkarskie.

 

Lipiec 2020
Zakończono konstrukcję nośną budynku oraz murowanie ścian osłonowych.
więcej

Zakończono konstrukcję nośną budynku oraz murowanie ścian osłonowych. W trakcie są prace murowe wewnętrzne na kondygnacjach +5 i +6. Trwa montaż okien, który zakończony jest do kondygnacji +6. Trwają roboty instalacyjne w branżach sanitarnych i elektrycznej. Wykonywane są warstwy dachowe. Rozpoczynają się prace tynkarskie oraz elewacyjne.

 

Czerwiec 2020
Wykonano już konstrukcję ostatniego stropu
więcej

Wykonano już konstrukcję ostatniego stropu i trwają prace przy drobnych elementach konstrukcyjnych na dachu. Zakończono murowanie ścian osłonowych od parteru do piętra +5. W trakcie są mrace murowe wewnętrzne na kondygnacjach +2 i +3. Trwają roboty instalacyjne w branżach sanitarnych i elektrycznej.

 

 

Maj 2020
Wykonano strop żelbetowy nad kondygnacją +7.
więcej

Wykonano strop żelbetowy nad kondygnacją +7. Prace żelbetowe trwają na następnych kondygnacjach. Roboty murowe zakończono w garażach i na parterze, a trwają na kondygnacjach +1 i +2. W trakcie są prace branż sanitarnej i elektrycznej.

 

Kwiecień 2020
Zakończono strop żelbetowy nad kondygnacją +4.
więcej

Zakończono strop żelbetowy nad kondygnacją +4. Trwają prace przy konstrukcji żelbetowej kolejnych kondygnacji. Rozpoczęto roboty murowe i instalacyjne w garażach. Wykonano przyłącza wodno-kanalizacyjne do budynku.

Marzec 2020
Wykonano strop żelbetowy nad kondygnacją +2.
więcej

Wykonano strop żelbetowy nad kondygnacją +2. Trwają prace przy konstrukcji żelbetowej wyższych kondygnacji. Wykonano docelowy zjazd na osiedle z ul. Modzelewskiego wraz przebudową pasa drogowego polegająca na przebudowie ścieżki rowerowej i przeniesieniu przystanku autobusowego. Na terenie budowy zostały wdrożone zalecenia GIS w zakresie zachowania odległości pracowników. Budowa została wyposażona w niezbędne środki do dezynfekcji.

Luty 2020
Osiągnięto stan „zero” konstrukcji żelbetowej budynku.
więcej

Z dniem 26 lutego 2020r. osiągnięto stan „zero” konstrukcji żelbetowej budynku!

Trwają prace związane z przebudową ul. Modzelewskiego i budową docelowego zjazdu na teren osiedla.

Styczeń 2020
Zakończono prace żelbetowe kondygnacji -2.
więcej

Zakończono prace żelbetowe kondygnacji -2. Rozpoczęto demontaże obudowy ścian wykopów i roboty żelbetowe kondygnacji -1. Zakończono przebudowę sieci sanitarnych kolidujących z budynkiem.

 

Grudzień 2019
Realizujemy konstrukcje żelbetowe
więcej

Trwają prace żelbetowe – zbrojenie i betonowanie ścian / słupów poziomu -2 oraz wykonywanie sieci zewnętrznych.

Listopad 2019
Trwają prace z wiązane z przełożeniem sieci kanalizacyjnych
więcej

Trwają prace z wiązane z przełożeniem sieci kanalizacyjnych: deszczowej i ściekowej. Zabetonowano pierwszą część płyty fundamentowej i trwa montaż zbrojenia pozostałej jej części.

 

Październik 2019
Na budowie rozpoczęły się roboty żelbetowe.
więcej

Na budowie rozpoczęły się roboty żelbetowe. Ułożono pierwsze chude betony i rozpoczęto zbrojenie płyty fundamentowej. Kontynuowane są prace ziemne powiązane z obudową wykopu ścianą berlińską oraz te związane z przełożeniem sieci kanalizacyjnych.

Wrzesień 2019
Trwa wykonywanie zabezpieczenia wykopu .
więcej

Obecnie trwa wykonywanie zabezpieczenia wykopu, ściana berlińska, oraz wiercenie otworów pod słupy stalowe, a także zabijanie kształtowników stalowych.