Aktualności

Budujemy Aleje Praskie Etap III

W dniu 17.01.2024 r. Spółka KALTER podpisała ze Spółką DEVELIA Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami i garażami podziemnymi, z zagospodarowaniem terenu, na terenie działki 2/8 w obrębie 3-02-11 przy ul. Podskarbińskiej stanowiących Etap III” Inwestycji pn. : „Aleje Praskie” tj. budynku 3A i 3B wraz z niezbędną infrastrukturą.

Więcej

Budujemy Oliwska Vita

W dniu 30.11.2023 r. Spółka KALTER podpisała z firmą Develia 303 Sp. z o.o. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami w części parterowej, garażem podziemnym, miejscami postojowymi naziemnymi, niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce ew. nr 83/61 w obrębie 4-08-21 (dawniej cześć działki ew. nr 83/5 w obrębie 4-08-21) przy ul. Oliwskiej w Warszawie w dzielnicy Targówek na dz. nr ew. 83/61 w obrębie 4-08-21”

Więcej

Budujemy Na Skraju

„Na Skraju”, to inwestycja usytuowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ursus przy ul. Henryka Brodatego 51. Niski, czterokondygnacyjny, kameralny budynek z wewnętrznym patio otwartym na południe. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe z windami i raptem 72 mieszkania o powierzchni od 35 do 100 m2. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania zaplanowano optymalne układy pomieszczeń z oknami dającymi dużo naturalnego światła. Wszystkie nowe mieszkania posiadają powierzchnię dodatkową w postaci przestronnych ogródków, balkonów lub tarasów.

Więcej

Budujemy Autonomia Praska

W dniu 03.07.2023 r. Spółka KALTER podpisała z DANTEX Sp. z o.o.. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego zlokalizowanego przy ul. Namysłowskiej, w dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Więcej

Budujemy „Metro Art.-Etap Beta”

Spółka KALTER podpisała z VICTORIA DOM S.A. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Inwestycja pn.: „Metro Art.-Etap Beta”, polegająca na kompleksowej realizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażem podziemnym, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu zlokalizowanego na działce nr 3/11 obręb 3-02-03 oraz działce nr 3/10 obręb 3-02-03, przy ul. Chodakowskiej i Żupniczej w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie”.

Więcej

Wielkie gratulacje !

Wielkie Gratulacje dla Drużyny OmegaGang z I LO w Białymstoku, za zdobyte osiągniecia w Europejskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination w Turcji! Grupa Kalter była jednym ze sponsorów, dzięki którym ta zdolna Młodzież mogła sprawdzić swoich sił na zawodach. Być wsparciem sukcesu Takiej Drużyny, to dla nas zaszczyt! Więcej szczegółów pod linkiem https://ilo.pl/olimpiady-i-olimpijczycy/4195-sukces-omegang-w-turcji

Więcej