Pytania
i odpowiedzi

Najczęściej
zadawane pytania

Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób.

  • Możesz skontaktować się bezpośrednio z działem HR dzwoniąc pod numer telefonu podany w ogłoszeniu lub na naszej stronie www.
  • Możesz przesłać swoje CV online,
  • Możesz złożyć swoją aplikację za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.
  • Możesz dostarczyć swoje CV do biur naszej firmy w Warszawie lub w Białymstoku.

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Kariera”, na naszych profilach społecznościowych fb i Linkednin, lub na zewnętrznych portalach internetowych m.in. pracuj.pl, olx.pl, gumtree.pl.

Jeśli nawet nie mamy aktualnie czynnego ogłoszenia o pracę, zawsze możesz się z nami skontaktować pozostawiając swoją aplikację, abyśmy mogli o Tobie pamiętać otwierając kolejne interesujące Cię rekrutacje.

Staramy się oszczędzać nasz wspólny czas, dlatego do minimum skracamy proces rekrutacyjny. Po otrzymaniu Twojej aplikacji skontaktuje się z Tobą pracownik Spółki i umówi dogodny termin spotkania z osobą, która jest odpowiedzialna za dział, w których chciałbyś podjąć pracę. Spotkanie może być bezpośrednie lub online. W możliwie krótkim czasie po spotkaniu powiadomimy Cię o wyniku rekrutacji.

Chcąc pracować w naszym zespole nie musisz posiadać uprawnień budowlanych, co więcej jeśli jeżeli w Twojej pracy posiadanie uprawnień jest warunkiem dalszego rozwoju Spółka pomoże je Ci uzyskać poprzez wsparcie w zdobyciu wymaganego doświadczenia, pod okiem bardziej doświadczonych kolegów.

Biura Spółki w weekendy nie pracują. Natomiast niektóre nasze budowy pracują również w weekendy. W takich przypadkach obejmuje Cię system grafikowy, który należy ustalać z Kierownikiem Budowy. Jeśli zgodnie z ustalonym grafikiem będziesz pracował w weekend otrzymasz w zamian dzień wolny.

W Spółce przeważającą formą zatrudnienia są umowy o pracę. W przypadku kadry zarządzającej i menadżerów wyższego szczebla firma dopuszcza współpracę w ramach umów b2b.

W Spółce poza systemem wynagrodzeń funkcjonuje również system nagród z tytułu realizacji powierzonych zadań lub osiągniętych wyników.

Jak wygląda
kariera w Kalter

Zapoznaj się z wartościami firmy, jej zespołem i możliwościami rekrutacji.

Dowiedz się więcej