sampl45a sampl45a sampl45a
Moja Młynowa
ul. Młynowa w Białymstoku

"Moja Młynowa" to kaskadowy kompleks mieszkalny u zbiegu ulic Młynowej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Czarnej – centrum miasta oraz dostęp do bogatej infrastruktury czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach, ceniących przede wszystkim przestronne i wygodne wnętrza oraz funkcjonalny układ oferowanych mieszkań i lokali usługowych. Oferta ponad 200stu mieszkań i apartamentów przeznaczona dla ludzi szukających komfortu i wygody chcących cieszyć się urokami życia w centrum Białegostoku.

W 7 i 8-piętrowym budynku zaprojektowaliśmy mieszkania o powierzchni od 36 m2 do 102 m2

– od mieszkań dwupokojowych, poprzez dwustronne lokale trzypokojowe w funkcjonalnych rozkładach po obszerne czteropokojowe apartamenty z obszernym salonem o południowej – słonecznej ekspozycji.

W budynku znajdą się liczne lokale usługowe usytuowane na parterze. Zadbano też o strefę komfortu dla mieszkańców, którą będzie tworzył wewnętrzny dziedziniec oraz nietuzinkowe elementy małej architektury.

Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą połączoną ze świetną lokalizacją, zapewniającą prestiżową okolicę, doskonałą komunikację, bogate życie kulturalne oraz bliskość m. in. Opery i Filharmonii Podlaskiej, licznych restauracji i sklepów oraz parku miejskiego.

Postęp prac na budowie
Styczeń 2021
Rozpoczęliśmy wydawanie lokali dla naszych Klientów.
więcej

Rozpoczęliśmy wydawanie lokali dla naszych Klientów. Nadszedł etap wykańczania i zamieszkiwania osiedla. Życzymy dobrego użytkowania!

Grudzień 2020
Uzyskaliśmy zaświadczenie uprawniające do rozpoczęcia użytkowania w naszej inwestycji.
więcej

Uzyskaliśmy zaświadczenie uprawniające do rozpoczęcia użytkowania w naszej inwestycji Moja Młynowa. W najbliższym czasie rozpoczniemy umawianie na wydawanie mieszkań i lokali.

Listopad 2020
Jesteśmy w trakcie formowania architektury terenów zieleni.
więcej

 Jesteśmy w trakcie formowania architektury terenów zieleni. Rozpoczęliśmy wykonywanie prób wew. współdziałania systemu oddymiania w garażu oraz na kl. schodowych. Prowadzimy przeglądy lokali i części wspólnych pod kątem jakościowym.

 

Październik 2020
Zmierzamy ku końcowy Inwestycji.
więcej

Zmierzamy ku końcowy Inwestycji wykonaliśmy oznakowanie poziome i pionowe w garażu, zakończyliśmy roboty związane z PZT od strony patia wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej oraz montażem aneksu rekreacyjnego i placu zabaw.

Dodatkowo odbywają się wstępne przeglądy mieszkań przyszłych mieszkańców.

 

Wrzesień 2020
Aktualnie trwają mocno zaawansowane prace związane z wykonaniem zagospodarowania terenu.
więcej

Aktualnie trwają mocno zaawansowane prace związane z wykonaniem zagospodarowania terenu, montażem balustrad wew. jak również wykończeniem kl. schodowych

Na ukończeniu została powłoka żywiczna w garażu, zamontowaliśmy boksy z zabudów KFL.

 

Sierpień 2020
Rozpoczęliśmy wykonywanie prac na patio
więcej

Rozpoczęliśmy wykonywanie prac na patio związanych z zagospodarowaniem terenu powstały już pierwsze chodniki oraz donice pod roślinność, przygotowaliśmy również podłoże pod aneks rekreacyjny.

W środku trwają mocno zaawansowane prace wykończeniowe, na jednych klatkach kończymy roboty tynkarskie i posadzkarskie natomiast na innych finiszujemy gresy oraz zabudowy MDF szachtów instalacyjnych oraz portali drzwiowych.  W garażu trwają mocno zaawansowane prace związane z wykonaniem powłoki żywicznej w garażu na poz. -1.

 

Lipiec 2020
Zakończyliśmy prace związane z wykonaniem powłoki żywicznej w garażu na poz. 0.
więcej

Zakończyliśmy prace związane z wykonaniem powłoki żywicznej w garażu na poz. 0, przystępujemy do prac związanych na poz. -1.

Aktualnie trwają mocno zaawansowane prace wykończeniowe związane z wykonaniem robót elewacyjnych, tynkarskich oraz posadzkarskich.

W kolejnym miesiącu rozpoczynamy prace związane z wykonaniem zagospodarowania terenu budowy.

Czerwiec 2020
Trwają prace wykończeniowe zewnętrzne i wewnętrzne
więcej

Trwają prace wykończeniowe zewnętrzne i wewnętrzne, systematycznie odsłaniamy kolejne ściany elewacji budynku.

 

Maj 2020
Zgodnie z grafikiem Inwestycji rozpoczęliśmy demontaż rusztowań.
więcej

Zgodnie z grafikiem Inwestycji rozpoczęliśmy demontaż rusztowań, kolejne etapy przewidziane są na połowę czerwca.

Trwają również mocno zaawansowane prace związane z robotami wew. – rozpoczęliśmy roboty gresowe, w przyszłym miesiącu rozpoczynamy wykonywanie powłoki żywicznej w garażu.

Kwiecień 2020
Trwają mocno zaawansowane prace związane z wykonywaniem robót elewacyjnych.
więcej

Aktualnie trwają mocno zaawansowane prace związane z wykonywaniem robót elewacyjnych w systemie BSO oraz elewacji wentylowanej HPL i kamiennej – na początku miesiąca Maja przewidzieliśmy demontaż rusztowań na poszczególnych ścianach.

Wew. budynku trwają prace związane z wykonywaniem robót tynkarskich, instalacyjnych oraz robót posadzkowych.

Marzec 2020
Prace elewacyjne w systemie BSO są mocno zaawansowane.
więcej

Prace elewacyjne w systemie BSO są mocno zaawansowane – zdemontowano rusztowania na części ścian elewacyjnych.  Od strony ul. Młynowej trwa montaż elewacji wentylowanej z kamienia oraz z płyt HPL. Rozpoczęliśmy wykonywanie posadzek w mieszkaniach. Kontynuowane są prace tynkarskie i instalacyjne. Na terenie budowy zostały wdrożone zalecenia GIS w zakresie zachowania odległości pracowników. Budowa została wyposażona w niezbędne środki do dezynfekcji.

Luty 2020
Wykonano znaczną część izolacji przeciwwodnych z papy na dachach głównych.
więcej

Wykonano znaczną część izolacji przeciwwodnych z papy na dachach głównych.

Zamontowano windy na klatkach 4 i 5. Kontynuowane są prace tynkarskie wewnętrzne oraz elewacyjne w systemie BSO. Wykonywana jest elewacja wentylowana pod okładziny kamienne i HPL.

Rozpoczęto montaż witryn aluminiowych klatek schodowych.

 

Styczeń 2020
Zakończyliśmy stan surowy otwarty.
więcej

Zakończyliśmy stan surowy otwarty.

Aktualnie trwają prace związane z wykonywaniem termoizolacji na elewacji w systemach BSO oraz wentylowanej i wykonaniem izolacji przeciwwodnej z papy podkładowej wraz z niezbędnymi izolacjami termicznymi na dachu kl. 4,5,6,7.

Rozpoczęliśmy również wykonywanie robót tynkarskich na kl. 2,3,4,5,7.

W miesiącu lutym planujemy rozpocząć montaż pierwszych wind na obiekcie oraz robót posadzkarskich.

 

Grudzień 2019
Zakończono prace żelbetowe stropodachu na kond +8.
więcej

Zakończono prace żelbetowe stropodachu na kond +8. Wykonano także ściany osłonowe do kond +6.

Rozpoczęto prace związane z pokryciem stropodachu warstwami izolacyjnymi oraz rozpoczęto prace elewacyjne.

Zakończono montowania stolarki okiennej kond +5.

Listopad 2019
W listopadzie zakończono piony kond. +7.
więcej

W listopadzie zakończono piony kond. +7. Zostały wstawione okna na kond. +2, +3. Rozpoczęto piony kond. +8 oraz murowanie ścian osłonowych kond. +5.

 

Październik 2019
Kontynuujemy prace związane z wznoszeniem konstrukcji żelbetowej budynku
więcej

Kontynuujemy prace związane z wznoszeniem konstrukcji żelbetowej budynku wraz z towarzyszącymi robotami murowymi. Wewnątrz budynku wykonywane są instalacje sanitarne wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne w garażu. Zakończono stropy 4 i 5 kondygnacji oraz piony 5 i 6 kondygnacji. Ukończono murowanie ścian lokali usługowych. Rozpoczęto zbrojenie i betonowanie stropu kondygnacji 6 oraz murowanie ścian osłonowych kondygnacji 4.

 

Wrzesień 2019
Aktualnie trwają prace związane z wykonaniem kondygnacji +5.
więcej

Aktualnie trwają prace związane z wykonaniem kondygnacji +5.

Na kond. +1 i +2 rozpoczęliśmy wykonywanie robót murowych ścian osłonowych i międzylokalowych.

Na części garażowej trwają prace związane z wykonaniem instalacji sanitarnych oraz elektrycznych.

Sierpień 2019
W sierpniu zakończono wykonywanie stropów kondygnacji 2 (piętro 1)
więcej

Aktualnie prowadzone są prace nad pionami kondygnacji 3 (piętro 2). W sierpniu zakończono wykonywanie stropów kondygnacji 2 (piętro 1) oraz stropów w części patio. Ukończono także wykonywanie zasypek od strony ul. Czarnej oraz wykonano przyłącze wodociągowe. We wrześniu planowane jest rozpoczęcie robót murowych.

Lipiec 2019
Prowadzone są prace przy wznoszeniu konstrukcji budynku.
więcej

Prowadzone są prace przy wznoszeniu konstrukcji budynku. Obecnie wykonywane są elementy pionowe kondygnacji 2 (piętro 1) oraz stropów nad kondygnacją 2 i kondygnacją 1. W lipcu wykonano zasypki wokół budynku oraz zdemontowano stalowe pale zabezpieczenia wykopu (ścianki berlińskiej).

Czerwiec 2019
Zakończono wykonanie ścian fundamentowych po obrysie budynku.
więcej

Zakończono wykonanie ścian fundamentowych po obrysie budynku. Trwają prace przy wykonywaniu płyty stropu nad garażem w rejonie patio oraz konstrukcji żelbetowej części nadziemnej budynku.

 

Maj 2019
W maju zakończono wykonywanie płyty fundamentowej
więcej

W maju zakończono wykonywanie płyty fundamentowej i elementów pionowych garażu pod częścią mieszkalną budynku. Rozpoczęto prace związane z wykonywaniem elementów pionowych kondygnacji parteru. Prowadzone są prace związane z wykonywaniem elementów pionowych pod częścią patio oraz stropu nad garażem.

Kwiecień 2019
W miesiącu kwietniu wykonano około 80% płyty fundamentowej.
więcej

W miesiącu kwietniu wykonano około 80% płyty fundamentowej i zakończono prace związane z wykopem. Obecnie wykonywane są prace zbrojarsko-ciesielskie z elementami pionowymi garażu oraz szalowany jest strop nad kondygnacją -1. Ustawiono drugi z żurawi wieżowych.

Marzec 2019
Na budowie ustawiono pierwszy żuraw.
więcej

Prowadzone są prace zbrojarskie płyty funamentowej oraz zabtonowano 3 sekcje płyty. Wykonano instalacje podposadzkową oraz rozpoczęto prace związane z separatorem. Na budowie ustawiono pierwszy żuraw.

Luty 2019
Rozpoczęto układanie zbrojenia pod płytę fundamentową.
więcej

Rozpoczęto układanie zbrojenia pod płytę fundamentową, ustawiono kotwę pod pierwszy żuraw. Wykonywane są chude betony oraz kontynuowany jest wykop. Zamontowano wypory stabilizujące ściankę berlinkę. Wykonywana jest instalacja podposadzkowa pod płytą fundamentową.

Styczeń 2019
Prace budowlane rozpoczęte.
więcej

Z nieskrywaną satysfakcją pragniemy poinformować, że już rozpoczęliśmy prace budowlane na inwestycji Moja Młynowa.

Prowadzone są prace związane z wykopem oraz wykonywane jest zabezpieczenie wykopu z zastosowaniem ścianki Berlinki