Na Skraju

ul. Brodatego

Na Skraju”, to inwestycja usytuowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ursus przy ul. Henryka Brodatego 51. Niski, czterokondygnacyjny, kameralny budynek z wewnętrznym patio otwartym na południe. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe z windami i raptem 72 mieszkania o powierzchni od 35 do 100 m2. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania zaplanowano optymalne układy pomieszczeń z oknami dającymi dużo naturalnego światła. Wszystkie nowe mieszkania posiadają powierzchnię dodatkową w postaci przestronnych ogródków, balkonów lub tarasów.

 

Projekt zakłada zastosowanie ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań zmniejszających koszty utrzymania budynku i mieszkań, takich jak: panele fotowoltaiczne na dachu, zbiorniki retencyjne na wodę szarą i wodę do podlewania zieleni wspólnej, wentylacje części wspólnych z rekuperacją, energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych oraz stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych na parkingu naziemnym.

Rodzaj obiektu
Budynek mieszkalny
Inwestor
Kalter Nieruchomości Projekt 17 Sp. z o.o.
Rok zakończenia budowy
2025
Powierzchnia całkowita
8536,63 m²
Powierzchnia użytkowa
4254,16 m²
Powierzchnia użytkowa mieszkań
4254,16 m²
Kubatura budynków
19192,91 m³
Ilość kondygnacji naziemnych
4
Ilość kondygnacji podziemnych
1
Ilość lokali mieszkalnych
72 szt.
section_log_building_name

Postęp prac na budowie

Zakończyliśmy ściany szczelinowe.

Więcej

Przejęliśmy Plac Budowy.

Więcej

Kolejne realizacje

Wróć do listy

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukujesz wiarygodnego Generalnego Wykonawcy Twojej inwestycji, lub chcesz uzyskać więcej informacji o warunkach współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt

Kontakt Realization Decoration