Budujemy ″Słonimska Residence″

Słonimska Residence to inwestycja usytuowana przy ul. Słonimskiej 34 na osiedlu Bojary jednym z najstarszych i zabytkowych osiedli w Białymstoku, które niegdyś stanowiło dzielnicę białostockich elit.

Słonimska Residence to nowy i elegancki budynek łączący najlepsze klasyczne formy z aktualnymi trendami architektonicznymi. Inwestycja została zaprojektowana w taki sposób aby charakterem nawiązywać do sąsiedniej zabudowy. W budynku znajdować się będzie jedynie 17 lokali mieszkalnych (o powierzchniach od 25 do 81 m2), dla których przewidziano elegancją i dużą windę osobową mogącą przewozić jednorazowo 1000kg lub 13 osób. Wszystkie apartamenty będą doskonale doświetlone i jasne za sprawą dogodnego usytuowania budynku względem stron świata oraz zaprojektowania dużych wygodnych okien - dodatkowo mieszkania na ostatniej kondygnacji będą posiadać piękne lukarny oraz okna połaciowe.  Praktycznie wszystkie mieszkania  posiadają balkony lub loggie, a do lokali w poziomie parteru będą przynależeć spokojne ogródki, odsłonięte budynkiem od ulicy, które pozwolą się cieszyć urokami domowego życia w centrum miasta.  Wszystko to sprawi, że przyszli mieszkańcy poczują większą kameralność i niespotykany komfort domowego spokoju w tak doskonałej lokalizacji.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to II połowa 2023 roku.

Udogodnienia dla mieszkańców:

  • wideodomofon
  • tv kablowa i satelitarna
  • usługi w budynku
  • kontrola dostępu i monitoring
  • plac zabaw
  • garaż podziemny

W budynku zlokalizowano 17 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy oraz garaż podziemny mieszczący 18 miejsc postojowych.

Termin realizacji:

Rozpoczęcie: styczeń 2022

Zakończenie budowy: I kw. 2023