Aktualności

Budujemy ″Włodarzewska 59″

Spółka KALTER podpisała z VINCI Immobilier Polska sp. z o.o. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, parkingiem podziemnym i infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Włodarzewskiej 59 ew. nr 39/2 z obrębu 2-03-17 na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy”.

Więcej

Pomagamy Ukrainie!

Grupa Kalter także wyciąga pomocną dłoń w stronę Ukrainy i dorzuca swoją cegiełkę! W ramach pomocy przekazaliśmy środki higieniczne i żywność dla niemowląt, śpiwory, maty, latarki, powerbanki, baterie oraz rzeczy niezbędne do opatrzenia ran. Wszystkie te rzeczy zostały przekazane do punktu zbiórki w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku i już niedługo trafią do najbardziej potrzebujących.

Więcej

Budujemy ″Aleje Praskie″

Przedmiotem projektu inwestycyjnego pn.: Aleje Praskie - Etap 2 (Faza 2 BUD 2-A i 2-B) oraz Etapu 2 (Faza 6 BUD 6-A i 6-B) są budynki mieszkalne wielorodzinne z usługami i garażami podziemnymi, z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną, zlokalizowane przy ul. Podskarbińskiej w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie.

Więcej

Budujemy ″Słonimska Residence″

Słonimska Residence to inwestycja usytuowana przy ul. Słonimskiej 34 na osiedlu Bojary jednym z najstarszych i zabytkowych osiedli w Białymstoku, które niegdyś stanowiło dzielnicę białostockich elit.

Więcej

Kalter sp. z o.o. wchodzi na nowy rynek!

Kalter sp. z o.o. wchodzi na nowy rynek. Ruszamy z realizacją nowego projektu w Łodzi - Inwestycja „na FALI-stej” jest to bardzo dobrze zlokalizowane w Łodzi osiedle mieszkalne w którym powstaną 133 nowe apartamenty.

Więcej

″Moja Młynowa″ Budową Roku 2019-2020

Nasza Deweloperska Inwestycja "Moja Młynowa" otrzymała Złotą statuetkę w Konkursie PZITB Budowa Roku 2019 - 2020 w Regionie Północno - Wschodnim.  Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni! Dziękujemy!  https://bialystok.tvp.

Więcej