Aktualności

Budujemy ″Parkur Residence Etap III″

Przedmiotem projektu jest budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią usługowo-handlową, garażem podziemnym oraz zagospodarowaniem terenu przy ulicy Kłobuckiej w Warszawie, dzielnica Ursynów.

Więcej

Budujemy „Ceglana Park - Etap III”

W dniu 11.05.2021 r. Spółka KALTER podpisała z Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. umowę na generalne wykonawstwo projektu inwestycyjnego o nazwie handlowej „Ceglana Park - Etap III”, zlokalizowanego przy ul. Ceglanej i ul.

Więcej

Budujemy ″Odkryty Zakątek”

W dniu 01.04.2021 r. Spółka KALTER podpisała umowę z KALTER Nieruchomości Projekt 15 Sp. z o.o. na generalne wykonawstwo projektu inwestycyjnego o nazwie „Odkryty Zakątek”, zlokalizowanego przy ul. Odkrytej na Tarchominie w Warszawie.

Więcej

Budujemy ″Golden Space II”

W dniu 15.04.2021 r. Spółka KALTER podpisała z NEXITY Polska umowę na generalne wykonawstwo projektu inwestycyjnego o nazwie „Golden Space II”, zlokalizowanego przy ul. Budki Szczęśliwickie, w dzielnicy Włochy, w Warszawie.

Więcej

Budujemy ″Nowe Południe II″

W dniu 10.12.2020 r. Spółka KALTER zawarła Umowę z Inwestorem tj.: Napollo Śródziemnomorska II Sp z o. o. . z siedzibą w Warszawie przy ul.

Więcej