Aktualności

Budujemy „Metro Art.-Etap Beta”

Spółka KALTER podpisała z VICTORIA DOM S.A. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Inwestycja pn.: „Metro Art.-Etap Beta”, polegająca na kompleksowej realizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażem podziemnym, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu zlokalizowanego na działce nr 3/11 obręb 3-02-03 oraz działce nr 3/10 obręb 3-02-03, przy ul. Chodakowskiej i Żupniczej w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie”.

Więcej

Wielkie gratulacje !

Wielkie Gratulacje dla Drużyny OmegaGang z I LO w Białymstoku, za zdobyte osiągniecia w Europejskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination w Turcji! Grupa Kalter była jednym ze sponsorów, dzięki którym ta zdolna Młodzież mogła sprawdzić swoich sił na zawodach. Być wsparciem sukcesu Takiej Drużyny, to dla nas zaszczyt! Więcej szczegółów pod linkiem https://ilo.pl/olimpiady-i-olimpijczycy/4195-sukces-omegang-w-turcji

Więcej

Budujemy MBemowo

Spółka KALTER podpisała z BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA Sp. z o.o. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterze, jednokondygnacyjnymi garażami podziemnymi, zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ul. Szeligowskiej 33 w Warszawie (część działki nr ew. 5 obręb 6-13-06 jednostka ewidencyjna 146502_8 Bemowo Warszawa. Nazwa handlowa inwestycji „M Bemowo”.

Więcej

Budujemy ″Ceglana park - Etap IV″

Spółka KALTER podpisała z LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Investments S.K.A umowę na generalne wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych B5, B6 i B8 z garażami podziemnymi, wewnętrznymi instalacjami, wewnętrznym układem drogowym, miejscami postojowymi, chodnikami dla pieszych, śmietnikiem i małą architekturą na działkach 86/35; 86/36 i 86/37 wraz z sieciami i przyłączami, jednostka ewidencyjna nr 246901_1, obręb 0002 Bogucice-Zawodzie km 66 przy ul. Ceglanej i ul. Meteorologów w Katowicach”.

Więcej

Budujemy ″Włodarzewska 59″

Spółka KALTER podpisała z VINCI Immobilier Polska sp. z o.o. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, parkingiem podziemnym i infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Włodarzewskiej 59 ew. nr 39/2 z obrębu 2-03-17 na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy”.

Więcej

Pomagamy Ukrainie!

Grupa Kalter także wyciąga pomocną dłoń w stronę Ukrainy i dorzuca swoją cegiełkę! W ramach pomocy przekazaliśmy środki higieniczne i żywność dla niemowląt, śpiwory, maty, latarki, powerbanki, baterie oraz rzeczy niezbędne do opatrzenia ran. Wszystkie te rzeczy zostały przekazane do punktu zbiórki w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku i już niedługo trafią do najbardziej potrzebujących.

Więcej