Aktualności

Budujemy ″Golden Space″

W dniu 16.03.2020 r. Spółka KALTER podpisała z NEXITY Polska umowę na generalne wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Golden Space” zlokalizowanego przy ul. Budki Szczęśliwickie w dzielnicy Włochy w Warszawie.

Więcej

Ranking najlepszych inwestycji w Białymstoku

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że w IV kwartale 2019 roku „Moja Młynowa” okazała się po raz  kolejny najlepsza inwestycją w  Białymstoku w Rankingu Inwestycji organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl.

Więcej

Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw

Dnia 29.11.2019 zostały ogłoszone wyniki rankingu Podlaskiej Złotej Setki Kuriera Porannego. Mamy zaszczyt ogłosić, że Firma Kalter Sp. z o.o. zajeła 27. miejsce w kategorii Największy Przychód Netto Roku 2018.

Więcej

Budujemy ″Osiedle Na Woli Etap IX″

W dniu 15.10.2019 r. Spółka KALTER podpisała Umowę z LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 2 Sp. k. na realizację w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji projekt pn.

Więcej

Ranking najlepszych inwestycji w Białymstoku

Kolejny raz nasza Inwestycja Moja Młynowa znalazła się na podium w Rankingu Inwestycji organizowanego przez portal RynekPierwotny.pl. W III kwartale 2019 roku Moja Młynowa zajęła 2 miejsce w rankingu najlepszych inwestycji w Białymstoku.

Więcej