Aktualności

Budujemy Soho IV

W dniu 11.03.2024 r. Spółka KALTER podpisała z Yawa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 4 spółka komandytowa Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budowa budynku mieszkalnego pn.: „SOHO Etap IV” (z 3 częściami naziemnymi oznaczonych jako E, F i G) o nie więcej niż 9 i nie mniej niż 4 kondygnacjach naziemnych i 2 kondygnacjach podziemnych ze wspólnym 2-kondygnacyjnym, wielostanowiskowym garażem podziemnym, zagospodarowaniem terenu, zielenią położonym na nieruchomości przy ul. Żupniczej 10, 10A i 12 w Warszawie wraz z infrastrukturą techniczną, przyłączami, drogami”.

Więcej

Budujemy Talarowa Park

W dniu 07.02.2024 r. Spółka KALTER podpisała z firmą YIT Development Sp. z o.o. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budowa dwóch budynków wielorodzinnych z usługami w parterze budynku B i C, dwóch garaży podziemnych, dwóch zbiorników na wody deszczowe, wiaty śmietnikowej oraz czterech wiat na samochody osobowe wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zlokalizowanych przy ulicy Talarowej w Warszawie, na terenie działki o nr. ewidencyjnym 13/8 obręb nr 4-03-03 w Dzielnicy Białołęka.”

Więcej

Budujemy Aleje Praskie Etap III

W dniu 17.01.2024 r. Spółka KALTER podpisała ze Spółką DEVELIA Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami i garażami podziemnymi, z zagospodarowaniem terenu, na terenie działki 2/8 w obrębie 3-02-11 przy ul. Podskarbińskiej stanowiących Etap III” Inwestycji pn. : „Aleje Praskie” tj. budynku 3A i 3B wraz z niezbędną infrastrukturą.

Więcej

Budujemy Oliwska Vita

W dniu 30.11.2023 r. Spółka KALTER podpisała z firmą Develia 303 Sp. z o.o. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pn.: „Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami w części parterowej, garażem podziemnym, miejscami postojowymi naziemnymi, niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce ew. nr 83/61 w obrębie 4-08-21 (dawniej cześć działki ew. nr 83/5 w obrębie 4-08-21) przy ul. Oliwskiej w Warszawie w dzielnicy Targówek na dz. nr ew. 83/61 w obrębie 4-08-21”

Więcej

Budujemy Na Skraju

„Na Skraju”, to inwestycja usytuowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ursus przy ul. Henryka Brodatego 51. Niski, czterokondygnacyjny, kameralny budynek z wewnętrznym patio otwartym na południe. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe z windami i raptem 72 mieszkania o powierzchni od 35 do 100 m2. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania zaplanowano optymalne układy pomieszczeń z oknami dającymi dużo naturalnego światła. Wszystkie nowe mieszkania posiadają powierzchnię dodatkową w postaci przestronnych ogródków, balkonów lub tarasów.

Więcej

Budujemy Autonomia Praska

W dniu 03.07.2023 r. Spółka KALTER podpisała z DANTEX Sp. z o.o.. Umowę na Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego zlokalizowanego przy ul. Namysłowskiej, w dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Więcej