Aktualności

Biwak z Okazji Dnia Dziecka

W dniach 31 maj - 2 czerwiec pod Supraślem odbył się biwak z Okazji Dnia Dziecka organizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Dzieciom SZANSA.

Więcej

″Moja Młynowa″

Z nieskrywaną satysfakcją pragniemy poinformować, że już rozpoczęliśmy prace budowlane na budowie "Moja Młynowa" -  to kaskadowy kompleks mieszkalny u zbiegu ulic Młynowej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Czarnej w Białymstoku– centrum mi

Więcej

″Strumykowy Zakątek 2″

Ruszamy z nową inwestycją : Osiedle „Strumykowy Zakątek 2” powstaje przy ul. Strumykowej 14, 14A, 14B przy skrzyżowaniu z ul.

Więcej

Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw

30 listopada odbyło się wręczenie nagród Złotej Setki Podlasia – jest to ranking największych i najbardziej dynamicznie rozwijające się podlaskich firm. Mamy zaszczyt poinformować, że firma Kalter zajęła 25.

Więcej

Budujemy osiedle przy ul. Woronicza / Suwak

W dniu 23.10.2018 r. Spółka KALTER z zawarła z Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Umowę na Generalne Wykonawstwo budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Woronicza / Suwak w Warszawie.

Więcej

Budujemy osiedle ″Stalowa 39″

W dniu 31.10.2018 r. Spółka KALTER z siedzibą przy ul. Augustowskiej 8 w Białystoku zawarła Umowę o Generalne Wykonawstwo projektu inwestycyjnego pod handlową nazwą: „Stalowa 39” zlokalizowanego pomiędzy ul. Stalową i ul.

Więcej